Анна Нагорняк офис-менеджер

Компания Стандарт. Элитная недвижимость в Одессе

Сортування:

Дата Ціна Популярність

Продаж квартир/кімнат (543 об'єктів)

У продажу квартира 308 м² з терасою в Аркадії, ЖК Кошкін дім ID 54044 (Фото 1)

530 000 USD

У продажу квартира 308 м² з терасою в Аркадії, ЖК Кошкін дім ID 54044

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Посмитного, Аркадия

308.6 м2

1 717 USD / кв. м.

23.03.26
Унікальна квартира в самому серці Одеси. Вул. Дерибасівська ID 53265 (Фото 1)

355 000 USD

0%

Унікальна квартира в самому серці Одеси. Вул. Дерибасівська ID 53265

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Вулиця Дерибасівська, Центр

150 м2

2 367 USD / кв. м.

02.04.26
Продаж стильної квартири в Клубному будинку на пр.Шевченка ID 22621 (Фото 1)

450 000 USD

Продаж стильної квартири в Клубному будинку на пр.Шевченка ID 22621

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Шевченка, Французский/Шевченко

181 м2

2 486 USD / кв. м.

22.05.26
Пентхаус в Арк Паласі з видом на море та терасами — 336 м² розкоші ID 454 (Фото 1)

1 600 000 USD

Пентхаус в Арк Паласі з видом на море та терасами — 336 м² розкоші ID 454

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Генуезька вулиця, Аркадия

336 м2

4 762 USD / кв. м.

26.03.26
Елітна нерухомість в Одесі квартира в клубному будинку. ID 664 (Фото 1)

320 000 USD

Елітна нерухомість в Одесі квартира в клубному будинку. ID 664

277 м2

1 155 USD / кв. м.

22.05.26
Чотирикімнатна квартира з терасою в Климовському будинку! ID 673 (Фото 1)

350 000 USD

Чотирикімнатна квартира з терасою в Климовському будинку! ID 673

306 м2

1 144 USD / кв. м.

01.05.26
Простора 5-кімнатна квартира в ЖК «Ясна Поляна» біля моря ID 3469 (Фото 1)

450 000 USD

Простора 5-кімнатна квартира в ЖК «Ясна Поляна» біля моря ID 3469

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Відрадна вулиця, Французский/Шевченко

180 м2

2 500 USD / кв. м.

21.01.26
Пропонуємо на продаж видовий пентхаус з басейном у центрі міста ID 15170 (Фото 1)

3 000 000 USD

Пропонуємо на продаж видовий пентхаус з басейном у центрі міста ID 15170

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Велика Арнаутська вулиця, Центр

1000 м2

3 000 USD / кв. м.

22.05.26
Продається 4-кімнатна квартира в жк Ясна Поляна I ID 18200 (Фото 1)

300 000 USD

Продається 4-кімнатна квартира в жк Ясна Поляна I ID 18200

144 м2

2 083 USD / кв. м.

28.04.26
Продаж пентхауса з терасою та горизонтом моря! ID 22957 (Фото 1)

480 000 USD

Продаж пентхауса з терасою та горизонтом моря! ID 22957

441 м2

1 088 USD / кв. м.

24.11.25
Пентхаус з терасою та панорамою моря в ЖК Грінвуд ID 24773 (Фото 1)

770 000 USD

Пентхаус з терасою та панорамою моря в ЖК Грінвуд ID 24773

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Французький бульвар, Французский/Шевченко

311 м2

2 476 USD / кв. м.

18.05.26
Продається квартира з панорамним видом на море в Мукачівському провулку. ID 25780 (Фото 1)

399 000 USD

Продається квартира з панорамним видом на море в Мукачівському провулку. ID 25780

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Мукачівський провулок, Французский/Шевченко

187 м2

2 134 USD / кв. м.

22.05.26
Пропонується до продажу ексклюзивна квартира (пентхаус) у ЖК "Гефест" ID 39322 (Фото 1)

999 000 USD

Пропонується до продажу ексклюзивна квартира (пентхаус) у ЖК "Гефест" ID 39322

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Грецька вулиця, Центр

267.47 м2

3 735 USD / кв. м.

28.04.26
Продаж квартири 150 кв метрів у ЖК Мерседес, повністю укомплектована ID 40929 (Фото 1)

350 000 USD

Продаж квартири 150 кв метрів у ЖК Мерседес, повністю укомплектована ID 40929

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Гетьмана Сагайдачного (Лідерсівський) бульвар, Французский/Шевченко

150.6 м2

2 324 USD / кв. м.

27.04.26
У продажу квартира з видом на море у ЖК Мерседес ID 42237 (Фото 1)

555 000 USD

У продажу квартира з видом на море у ЖК Мерседес ID 42237

150 м2

3 700 USD / кв. м.

26.02.26
У продажу квартира в ЖК Велмакс у парку Шевченка! ID 43943 (Фото 1)

420 000 USD

У продажу квартира в ЖК Велмакс у парку Шевченка! ID 43943

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Воскресенська вулиця, Центр

146.2 м2

2 873 USD / кв. м.

25.04.26
У продажу трикімнатна квартира на Французькому бульварі!!!! ID 46886 (Фото 1)

300 000 USD

У продажу трикімнатна квартира на Французькому бульварі!!!! ID 46886

106 м2

2 830 USD / кв. м.

18.05.26
4-кімнатна квартира з видом на море, однопід'їзний будинок. ID 47437 (Фото 1)

750 000 USD

4-кімнатна квартира з видом на море, однопід'їзний будинок. ID 47437

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Військовий спуск, Центр

300 м2

2 500 USD / кв. м.

26.02.26
У продажу елітна квартира в провулку Дунаєва ID 48010 (Фото 1)

430 000 USD

У продажу елітна квартира в провулку Дунаєва ID 48010

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Переулок Дунаєва, Французский/Шевченко

153 м2

2 810 USD / кв. м.

05.12.25
Продам квартиру з видом на море у закритому малоквартирному будинку ID 48607 (Фото 1)

370 000 USD

Продам квартиру з видом на море у закритому малоквартирному будинку ID 48607

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Чорноморська вулиця, Французский/Шевченко

190 м2

1 947 USD / кв. м.

01.05.26
У продажу пентхаус з видом на море і терасою на Грецькій! ID 50131 (Фото 1)

350 000 USD

У продажу пентхаус з видом на море і терасою на Грецькій! ID 50131

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Грецька вулиця, Французский/Шевченко

173.5 м2

2 017 USD / кв. м.

25.04.26